Aktualności

Zobacz więcej
Bezpłatne warsztaty podstaw fotografii

Bezpłatne warsztaty podstaw fotografii

Zapisy do 2 marca 2018r. Ilość miejsc ograniczona.

Bezpłatne warsztaty podstaw fotografii
10 – 11 marca 2018 r.

Miejsce: Białystok


Warsztaty skierowane są do osób w wieku 15-25 lat, które stawiają pierwsze kroki w fotografii ale nie do końca potrafią zapanować nad swoim aparatem oraz chciałyby poznać podstawowe zasady, którymi należy kierować się komponując swoje kadry.


Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest posiadanie aparatu cyfrowego. Musi być to aparat z możliwością ustawień manualnych (czyli taki gdzie możemy przełączyć się w tryb P, A (Av), S (Tv), M).


Zgłoszenia należy przysyłać na adres: warsztatyfoto2018@gmail.com
Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:

  • Twoje imię i nazwisko,
  • data urodzenia,
  • jaki aparat posiadasz?
  • W kilku zdaniach napisz dlaczego chcesz uczestniczyć w warsztatach? Czy masz już jakieś doświadczenie w fotografowaniu? Jakie są Twoje oczekiwania dotyczące własnej fotografii po odbyciu warsztatów? Jeśli chcesz napisać cos jeszcze chętnie przeczytamy ;)
  • Do zgłoszenia dołącz jedno wykonane przez siebie zdjęcie, takie które szczególnie lubisz i napisz, dlaczego akurat je wybrałeś.


Zapisy do 2 marca 2018r. Ilość miejsc ograniczona. Grupa nie większa niż 10 osób.


Spośród nadesłanych zgłoszeń Organizator wybierze 10 uczestników, których poinformuje o tym drogą mailową nie później niż do 7 marca 2018 r. oraz przekaże szczegóły dotyczące warsztatów.

Warsztaty poprowadzi Joanna Organek.

comments powered by Disqus