Aktualności

Zobacz więcej
Weekendowy wyjazd na spotkanie z Franciszkiem na Litwie

Weekendowy wyjazd na spotkanie z Franciszkiem na Litwie

22-23 września 2018

Wyjazd z Białegostoku
Data 22-23.09.2018

22.09. Franciszek w Wilnie - spotkanie na placu katedralnym rozpocznie się o 14:00. Nie ma już miejsc do sektorów pod sceną, ale będzie można obejrzeć spotkanie na telebimach
Nocleg w klasztorze joannitów w Wilnie.

23.09. Rano przejazd do Kowna, tam uczestniczymy we mszy świętej z papieżem, która rozpocznie się o 10:00.

Więcej szczegółów odnośnie wyjazdu z Polski wkrótce. Koszt wyjazdu to autokar + ubezpieczenie [przybliżony koszt 100zł -może ulec jeszcze delikatnej zmianie]. Uczestnictwo w spotkaniu z papieżem jest bezpłatne, ale na wejściówki. Mamy zarezerwowanych 50 bezpłatnych miejsc na mszę w Kownie.


Opiekun grupy: ks. Rafał Arciszewski, diecezjalny duszpasterz młodzieży Archidiecezji Białostockiej.ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! >>> KLIKNIJ, BY WYPEŁNIĆ FORMULARZ REJESTRACYJNY[W tym roku Litwa, Łotwa i Estonia obchodzą stulecie niepodległości i z tej okazji władze zapraszały Franciszka. Ponadto przypomina się, że w 2018 r. przypada 300-lecie koronacji obrazu Matki Bożej Trockiej, patronki Litwy. We wrześniu minie zaś 25 lat od wizyty św. Jana Pawła II w trzech krajach bałtyckich, po tym jak odzyskały one niepodległość po rozpadzie ZSRR. Polacy są zaproszeni, by spotkać się tam z papieżem].


comments powered by Disqus