Aktualności

Zobacz więcej
Koncert „Bogu Dźwięki” 2020 On-line
plakat koncertu w 2020 roku

Koncert „Bogu Dźwięki” 2020 On-line

| Autor: x SB

Koncert Uwielbienia „Bogu Dźwięki” w wyjątkowych okolicznościach !

Pieśń uwielbienia Boga i dziękczynienie za Jego obecność pośród nas wybrzmi kolejny raz w naszym mieście i diecezji. Koncert „Bogu Dźwięki”, który co roku gromadził wiele osób chcących poprzez śpiew i muzykę oddać chwałę Bogu, odbędzie się w tym roku w wyjątkowych okolicznościach z niecodzienną publiką. Uczestniczyć będzie mógł każdy dzięki transmisji on-line na kanale YouTube Archidiecezji Białostockiej.

Koncert uwielbienia łączący wiele środowisk i osób chcących służyć swoimi talentami tradycyjnie miał odbyć się w drugą niedzielę czerwca pod białostocką katedrą. Jednak sytuacja epidemiczna spowodowała przesunięcie terminu na jesień 2020 roku. Dodatkowe niesprzyjające okoliczności spowodowały, że w tym roku koncert poprowadzi ks. Wojciech Trzaska razem z zespołem „Winnica” oraz przyjaciółmi z szeroko rozumianej rodziny „Bogu Dźwięków”.

Koncert odbędzie się w niedzielę 22.11.2020 roku, uczestnictwo w nim będzie możliwe dzięki transmisji on-line na kanale ArchiBial Media na platformie YouTube (link poniżej).

W tych wyjątkowych czasach mamy możliwość zasiąść na nadzwyczajnej internetowej widowni, aby w naszym domu, mieszkaniu, pokoju, trwać w uwielbieniu dobrego Boga i polecać mu wszystkie nasze sprawy. To niezwykła okazja aby w zaciszu swojej codzienności Bogu oddać dzięki i dźwięki.

„Bogu Dźwięki” to inicjatywa koncertu uwielbienia i dziękczynienia za wizytę na ziemi białostockiej Papieża Jana Pawła II i ustanowienie Metropolii Białostockiej. Na co dzień doświadczamy wielu łask od kochającego nas Boga. Dlatego chcemy dzielić się tą radością spotkania Go i dawać świadectwo innym, by mogli także doświadczyć mocy płynącej z wiary. Najważniejsze w całym wydarzeniu jest to, że wszystkie dźwięki mają być oddane BOGU - stąd bierze się nazwa. Dlatego staramy się od lat, by ten aspekt wydarzenia zawsze był na pierwszym miejscu!

Link do transmisji koncertu:

https://www.youtube.com/watch?v=YiQsQCZo7PM

Storna internetowa koncertu

http://bogudzwieki.archibial.pl

Fb „Bogu Dźwięki”

https://www.facebook.com/BoguDzwieki

comments powered by Disqus